Najbližší termín:

» Prihášky do kurzu online.

» Nový kury: predpokladaný termín zahájenia koniec februára 2023

Novinky

21.5.2013 - otvorenie našej webovej stránky

TOPlist

Vodičák na auto

Už ťa nebaví chodiť pešo, či mestskou dopravou ?
Chceš sa stať nezávislý a získať vodičák na auto ?
Hľadáš dobrú autoškolu v Liptovskom Mikuláši a nevieš si vybrať?

Darček

Akcia: narodeninová zľava

Ak sa prihlásite na kurz v deň svojich narodenín a preukážete sa občianskym preukazom dostanete od nás zľavu 15 eur z celkovej ceny kurzu.

Zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami.

Cena

pre žiadateľov o vodičák od 620 €
/cena je pohyblivá, podľa akcií, ktoré prebiehajú v autoškole/
zrýchlený/individuálny kurz980 €
doškolovací kurz350 €
kondičná jazda1,5 hod30 €

Nemáš dosť peňazí aby si zaplatil celý vodičák naraz? Nevadí, naša autoškola ti ponúka možnosť využiť náš splátkový systém bez navýšenia, takže nezaplatíš ani euro navyše. Stačí, aby si splácal splátky počas vodičského kurzu a podmienkou pre ukončenie kurzu je zaplatenie ceny vodičského kurzu do ukončenia výcviku na vodičák.

Darujte vodičák:

Ponúkame darčekové poukážky na absolvovanie kurzu pre skupinu B a kondičné jazdy. Info priamo v autoškole.

Obsah výcviku pre žiadateľov o vodičský preukaz:

  • výcvik vodičov sa skladá z výučby teórie a praktického výcviku. Obsah a rozsah učiva je rozlíšený podľa skupiny vodičského oprávnenia, na ktorej získanie sa bude výcvik vodičov vykonávať, a podľa druhu výcviku.
  • výučba teórie obsahuje predpisy o cestnej premávke na pozemných komunikáciách, teóriu konštrukcie a údržby vozidla, teóriu vedenia vozidla a zásady bezpečnej jazdy.
  • praktický výcvik obsahuje výcvik vo vedení vozidla a výcvik v údržbe vozidla.
  • pred začatím výcviku vo vedení vozidla v cestnej premávke musí byť žiadateľ o vodičské oprávnenie oboznámený s teóriou vedenia vozidla, zásadami bezpečnej jazdy. Výcvik vo vedení vozidla môže začať až keď si žiadateľ osvojí základné vedomosti z predpisov o premávke na pozemných komunikáciách a základné zručnosti potrebné na ovládanie vozidla, ktoré si osvojí pri výučbe na autocvičisku.
  • výcvik vodiča možno ukončiť, ak žiadateľ absolvoval zákonom predpísaný počet hodín výučby teórie a praktického výcviku pre príslušnú skupinu vodičského oprávnenia, najneskôr však do jedného kalendárneho roka od začatia výcviku.

Kondičný výcvik:

Je zameraný na samostatné zvládnutie vedenia motorového vozidla v obtiažnych mestských i mimo mestských dopravných situáciach, ako aj pri parkovaní vozidla. Odporúča sa pre držiteľov vodičských oprávnení, ktorí majú dlhodobejšiu prestávku z vedenia vozidla v cestnej premávke.

Preskočiť na webstránku